מועמדים ותכניות לימוד

מועמדים ותכניות לימוד

ליעוץ ורישום לתואר ראשון במשפטים פנו לגב' אילנה שגב בטל' 03-6408358 או דוא"ל ilana@tauex.tau.ac.il

 

נעים להכיר
הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב היא מוסד אקדמי בעל מוניטין ויוקרה רבה בארץ ובעולם. מעמד מכובד זה הוא תוצר של היסטוריה של הקפדה על מצוינות אקדמית ופיתוח והתחדשות בלתי פוסקים של מגוון תכניות הלימוד בפקולטה, מרכזי המחקר והקליניקות המשפטיות, כתבי העת המשפטיים ופרויקטים רבים נוספים. בדף למועמדים תמצאו מידע מרוכז על אופי הלימודים בפקולטה ובאוניברסיטה.

ההרשמה בעיצומה לשנה א' ושנה ב'. ליעוץ ורישום לתואר ראשון בפקולטה למשפטים המובילה בישראל הנכם מוזמנים לפנות לגב' אילנה שגב, מזכירת קבלה, בטל' 03-6408358 או ilana@tauex.tau.ac.il.

 

תכניות לימודים גמישות ועשירות בתכנים 
​תכניות הלימודים בפקולטה מבוססות על היצע קורסים עשיר ומעמיק, בקשת רחבה של נושאים, משפטיים ואחרים, המועברים על ידי סגל גדול ומגוון: לצד סגל המחקר הקבוע והסגל הרחב של מורים מן החוץ, מהפרקטיקה, מכס השיפוט ומתחומים אקדמיים אחרים, מלמדים מדי שנה בפקולטה כ-25 חוקרים אורחים מהאוניברסיטאות המובילות בחו"ל. הדבר מהווה חלק מהדגש המושם בפקולטה למשפטים על לימודי המשפט בהקשרים בין-תחומיים, חברתיים וגלובליים. יתרון גדול נוסף של היצע הקורסים הרחב, מעבר לקורסי החובה המועטים בכל תואר, הוא חופש בחירה גדול במיוחד וכר נרחב לביטוי אישי ולהתמקצעות.  

 

מגוון מסלולים לתואר שני 
בתואר השני אפשרויות ההתמקצעות רק הולכות ומתרחבות. בדף למועמדים תמצאו מידע מרוכז על תנאי הרישום והקבלה לתואר השני. התכנית כוללת חמישה מסלולי התמחות: מסלול כללי, מסלול מסחרי, מסלול ציבורי, מסלול אזרחי ומסלול פלילי. לצד מסלולים אלה, מפעילה הפקולטה שתי תכניות לתואר שני אקזקיוטיבי בשנה אחת, בשיתוף אוניברסיטאות יוקרתיות בארה"ב: תכנית תל-אביב ברקלי במשפט מסחרי ותכנית תל-אביב נורת'ווסטרן במשפט ציבורי. התכניות מיועדות לבעלי ניסיון מעשי בתחומים אלה. 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive