מערכת שעות א1

 

 

מערכת שעות עבור:שנה א-1

 סמ': א'

 

 

 

שעה

 

יום א

 

יום ב

 

יום ג

 

יום ד

 

יום ה

 

08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מיומנויות כתיבה *

1411910601

גב' בלאו עינבל

08:00-10:00

--------------------

מיומנויות כתיבה *

1411910602

גב' בלאו עינבל

08:00-10:00

--------------------

מיומנויות כתיבה *

1411910603

גב' דיסקין טליה

08:00-10:00

--------------------

מיומנויות כתיבה *

1411910604

גב' דיסקין טליה

08:00-10:00

--------------------

מיומנויות כתיבה *

1411910605

מר קידר שי

08:00-10:00

--------------------

מיומנויות כתיבה *

1411910606

מר קידר שי

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פוליטיקה, כלכלה, חברה

1411910501

פרופ' ז'וזה ברונר

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מיומנויות כתיבה *

1411910601

גב' בלאו עינבל

08:00-10:00

--------------------

מיומנויות כתיבה *

1411910602

גב' בלאו עינבל

08:00-10:00

--------------------

מיומנויות כתיבה *

1411910603

גב' דיסקין טליה

08:00-10:00

--------------------

מיומנויות כתיבה *

1411910604

גב' דיסקין טליה

08:00-10:00

--------------------

מיומנויות כתיבה *

1411910605

מר קידר שי

08:00-10:00

--------------------

מיומנויות כתיבה *

1411910606

מר קידר שי

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פוליטיקה, כלכלה, חברה

1411910501

פרופ' ז'וזה ברונר

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני חוזים

1411910101

פרופ' דגן חנוך

10:00-12:00

--------------------

דיני חוזים

1411910102

פרופ' מאוטנר מנחם

10:00-12:00

--------------------

דיני חוזים

1411910103

פרופ' קרייטנר רועי

10:00-12:00

 

משפט חוקתי

1411910201

פרופ' גרוס אייל

10:00-12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני חוזים

1411910101

פרופ' דגן חנוך

10:00-12:00

--------------------

דיני חוזים

1411910102

פרופ' מאוטנר מנחם

10:00-12:00

--------------------

דיני חוזים

1411910103

פרופ' קרייטנר רועי

10:00-12:00

 

משפט חוקתי

1411910201

פרופ' גרוס אייל

10:00-12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני חוזים

1411910101

פרופ' דגן חנוך

10:00-12:00

--------------------

דיני חוזים

1411910102

פרופ' מאוטנר מנחם

10:00-12:00

--------------------

דיני חוזים

1411910103

פרופ' קרייטנר רועי

10:00-12:00

 

משפט חוקתי

1411910201

פרופ' גרוס אייל

10:00-12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני חוזים

1411910101

פרופ' דגן חנוך

10:00-12:00

--------------------

דיני חוזים

1411910102

פרופ' מאוטנר מנחם

10:00-12:00

--------------------

דיני חוזים

1411910103

פרופ' קרייטנר רועי

10:00-12:00

 

משפט חוקתי

1411910201

פרופ' גרוס אייל

10:00-12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12:00

 

 

 

 

משפט ישראלי

1411910301

פרופ' חריס רון

12:00-14:00

 

דיני נזיקין

1411910401

ד"ר שור דוד

12:00-14:00

 

 

 

 

 

 

משפט ישראלי

1411910301

פרופ' חריס רון

12:00-14:00

 

דיני נזיקין

1411910401

ד"ר שור דוד

12:00-14:00

 

13:00

 

 

 

 

משפט ישראלי

1411910301

פרופ' חריס רון

12:00-14:00

 

דיני נזיקין

1411910401

ד"ר שור דוד

12:00-14:00

 

 

 

 

 

 

משפט ישראלי

1411910301

פרופ' חריס רון

12:00-14:00

 

דיני נזיקין

1411910401

ד"ר שור דוד

12:00-14:00

 

 

 

* כל שיעור אחת לשבועיים.

שיעורי השלמה יינתנו בימים ב' ו-ד'

בשעות 18:00-16:00 עם הודעה מראש.

 

 

מערכת שעות עבור:שנה א-1

 סמ': ב'

 

 

 

שעה

 

יום א

 

יום ב

 

יום ג

 

יום ד

 

יום ה

 

08:00

 

 

 

 

דיני עונשין

1411910901

ד"ר אוחנה דניאל

08:00-10:00

 

תיאוריה משפטית

1411911101

פרופ' לביא שי

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

דיני עונשין

1411910901

ד"ר אוחנה דניאל

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

09:00

 

 

 

 

דיני עונשין

1411910901

ד"ר אוחנה דניאל

08:00-10:00

 

תיאוריה משפטית

1411911101

פרופ' לביא שי

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

דיני עונשין

1411910901

ד"ר אוחנה דניאל

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

10:00

 

 

 

 

חקיקה ורגולציה

1411910701

פרופ' זיו נטע

10:00-12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חקיקה ורגולציה

1411910701

פרופ' זיו נטע

10:00-12:00

 

תיאוריה משפטית

1411911101

פרופ' לביא שי

10:00-12:00

 

11:00

 

 

 

 

חקיקה ורגולציה

1411910701

פרופ' זיו נטע

10:00-12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חקיקה ורגולציה

1411910701

פרופ' זיו נטע

10:00-12:00

 

תיאוריה משפטית

1411911101

פרופ' לביא שי

10:00-12:00

 

12:00

 

 

 

 

פרוצדורה

1411911001

פרופ' פישר טליה

12:00-14:00

 

מבוא למשפט עברי ומבוא למשפט אסלאמי

1411910801

ד"ר קופר לוי

12:00-14:00

 

 

 

 

 

 

פרוצדורה

1411911001

פרופ' פישר טליה

12:00-14:00

 

מבוא למשפט עברי ומבוא למשפט אסלאמי

1411910801

ד"ר קופר לוי

12:00-14:00

 

13:00

 

 

 

 

פרוצדורה

1411911001

פרופ' פישר טליה

12:00-14:00

 

מבוא למשפט עברי ומבוא למשפט אסלאמי

1411910801

ד"ר קופר לוי

12:00-14:00

 

 

 

 

 

 

פרוצדורה

1411911001

פרופ' פישר טליה

12:00-14:00

 

מבוא למשפט עברי ומבוא למשפט אסלאמי

1411910801

ד"ר קופר לוי

12:00-14:00

 

 

 

שיעורי השלמה יינתנו בימים ב' ו-ד'

בשעות 18:00-16:00 עם הודעה מראש.

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive