מערכת שעות ב1

 

 

שנה ב' – מערכת מוצעת מספר 1

 סמ': א'

 

 

 

שעה

 

יום א

 

יום ב

 

יום ג

 

יום ד

 

יום ה

 

08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני משפחות

1411922001

פרופ' הקר דפנה

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני משפחות

1411922001

פרופ' הקר דפנה

08:00-10:00

 

09:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני משפחות

1411922001

פרופ' הקר דפנה

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני משפחות

1411922001

פרופ' הקר דפנה

08:00-10:00

 

10:00

 

 

 

 

משפט מנהלי

1411922401

פרופ' בלנק ישי

10:00-12:00

 

דיני תאגידים

1411922201

פרופ' פרוקצ'יה אוריאל

10:00-12:00

 

 

 

 

 

 

משפט מנהלי

1411922401

פרופ' בלנק ישי

10:00-12:00

 

דיני תאגידים

1411922201

פרופ' פרוקצ'יה אוריאל

10:00-12:00

 

11:00

 

 

 

 

משפט מנהלי

1411922401

פרופ' בלנק ישי

10:00-12:00

 

דיני תאגידים

1411922201

פרופ' פרוקצ'יה אוריאל

10:00-12:00

 

 

 

 

 

 

משפט מנהלי

1411922401

פרופ' בלנק ישי

10:00-12:00

 

דיני תאגידים

1411922201

פרופ' פרוקצ'יה אוריאל

10:00-12:00

 

12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני רווחה

1411922601

ד"ר שמיר הילה

12:00-14:00

 

 

 

 

 

 

משפט בינלאומי פומבי

1411922301

ד"ר ליבליך אליאב

12:00-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני רווחה

1411922601

ד"ר שמיר הילה

12:00-14:00

--------------------

משפט ופילוסופיה

1411924101

פרופ' בנבג'י יצחק

12:00-14:00

 

משפט בינלאומי פומבי

1411922301

ד"ר ליבליך אליאב

12:00-14:00

 

 

 

 

 

 

13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני רווחה

1411922601

ד"ר שמיר הילה

12:00-14:00

 

 

 

 

 

 

משפט בינלאומי פומבי

1411922301

ד"ר ליבליך אליאב

12:00-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני רווחה

1411922601

ד"ר שמיר הילה

12:00-14:00

--------------------

משפט ופילוסופיה

1411924101

פרופ' בנבג'י יצחק

12:00-14:00

 

משפט בינלאומי פומבי

1411922301

ד"ר ליבליך אליאב

12:00-14:00

 

 

 

 

 

 

14:00

 

 

 

 

משפט וכלכלה

1411924001

פרופ' אברהם רונן

14:00-16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

משפט וכלכלה

1411924010

פרופ' טבח אברהם

14:00-16:00

 

15:00

 

 

 

 

משפט וכלכלה

1411924001

פרופ' אברהם רונן

14:00-16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

משפט וכלכלה

1411924010

פרופ' טבח אברהם

14:00-16:00

 

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שיעורי השלמה יינתנו בימים ג' ו-ד'

בשעות 16:00-14:00 עם הודעה מראש.

 

 

שנה ב' – מערכת מוצעת מספר 1

 סמ': ב'

 

 

 

שעה

 

יום א

 

יום ב

 

יום ג

 

יום ד

 

יום ה

 

08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חוזים - סוגיות מתקדמות

1411920101

פרופ' קרייטנר רועי

08:00-10:00

--------------------

Law and History

1411924501

ד"ר שלאימה לינא

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פמיניזם ומשפט

1411924401

ד"ר שמיר הילה

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

חוזים - סוגיות מתקדמות

1411920101

פרופ' קרייטנר רועי

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

09:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חוזים - סוגיות מתקדמות

1411920101

פרופ' קרייטנר רועי

08:00-10:00

--------------------

Law and History

1411924501

ד"ר שלאימה לינא

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פמיניזם ומשפט

1411924401

ד"ר שמיר הילה

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

חוזים - סוגיות מתקדמות

1411920101

פרופ' קרייטנר רועי

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני קניין

1411922110

פרופ' דגן חנוך

10:00-12:00

 

 

 

 

 

 

נזיקין - סוגיות מתקדמות

1411920301

מר יחזקאל עומר

10:00-12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני קניין

1411922110

פרופ' דגן חנוך

10:00-12:00

--------------------

משפט, חברה ותרבות

1411924201

פרופ' מאוטנר מנחם

10:00-12:00

 

חוקתי - סוגיות מתקדמות

1411920201

פרופ' בלנק ישי

10:00-12:00

--------------------

נזיקין - סוגיות מתקדמות

1411920301

מר יחזקאל עומר

10:00-12:00

 

11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני קניין

1411922110

פרופ' דגן חנוך

10:00-12:00

 

 

 

 

 

 

נזיקין - סוגיות מתקדמות

1411920301

מר יחזקאל עומר

10:00-12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דיני קניין

1411922110

פרופ' דגן חנוך

10:00-12:00

--------------------

משפט, חברה ותרבות

1411924201

פרופ' מאוטנר מנחם

10:00-12:00

 

חוקתי - סוגיות מתקדמות

1411920201

פרופ' בלנק ישי

10:00-12:00

--------------------

נזיקין - סוגיות מתקדמות

1411920301

מר יחזקאל עומר

10:00-12:00

 

12:00

 

 

 

 

דיני עבודה

1411922501

ד"ר שמיר הילה

12:00-14:00

 

חוקתי - סוגיות מתקדמות

1411920201

פרופ' בלנק ישי

12:00-14:00

 

 

 

 

 

 

דיני עבודה

1411922501

ד"ר שמיר הילה

12:00-14:00

 

תיאוריות ביקורתיות של המשפט

1411924301

פרופ' בלנק ישי

12:00-14:00

 

13:00

 

 

 

 

דיני עבודה

1411922501

ד"ר שמיר הילה

12:00-14:00

 

חוקתי - סוגיות מתקדמות

1411920201

פרופ' בלנק ישי

12:00-14:00

 

 

 

 

 

 

דיני עבודה

1411922501

ד"ר שמיר הילה

12:00-14:00

 

תיאוריות ביקורתיות של המשפט

1411924301

פרופ' בלנק ישי

12:00-14:00

 

14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עונשין - סוגיות מתקדמות

1411920401

פרופ' לביא שי

16:00-18:00

 

17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עונשין - סוגיות מתקדמות

1411920401

פרופ' לביא שי

16:00-18:00

 

18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שיעורי השלמה יינתנו בימים ג' ו-ד'

בשעות 16:00-14:00 עם הודעה מראש.

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive